Universal Jeneratör
Anasayfa Ürünler Bayiler Referanslar Hizmetler Kurumsal İletişim
 
DİZEL JENERATÖR
22 kVA - 300 kVA aralığında dizel jeneratör setleri...

SATIŞ SONRASI
Universal Jeneratör'den 7 gün 24 saat  kesintisiz hizmet...

Tel: 0533 374 82 93

KURUMSAL HABERLER
Universal jeneratör ile ilgili duyurular, gelişmeler ve haberler...

Web sayfamız yenilendi...
 

Yönetim Mesajı

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetilmeksizin iyi şeylere layık olduğu, azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle, 2004 yılında temelleri atılan şirketimiz, ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu saygı, sadakat ve özveri sayesinde bu günlere gelmiştir.

Akademik eğitim sonrası, yirmi yıldan fazla jeneratör sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz, kuruluşundan bu yana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosunu ve kapasitesini arttırmıştır.

Birçok büyük projeye, tasarımından teslimat ve montajına kadar, verdiği terminlere uyarak imzasını atan Universal Jeneratör Şirketler Grubu, Türkiye'de ve Dünya'da güvenilir ve aranır bir marka haline gelmiştir.

Hedefimiz; "Önce İnsan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip, yatırımlarımızı sürdürerek Dünya'nın önde gelen enerji üreticilerinden olmaktır.

Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.

Universal Jeneratör, müşterilerine sürekli en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak ve sektörün en güvenilen şirketleri arasında yer almak amacıyla tüm faaliyetlerini uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.


Yönetim Politikası Universal Jeneratör, tüm dünyada kabul gören yönetim sistemi standartlarına uygun olarak Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini oluşturmuş ve yürütmektedir. Firma, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için oluşturan Kalite Politikası, Çevre Politikası, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, firma çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

Hosting: MET Hosting, Web Tasarım: MET Tasarım